FORUM TR
Merhaba

Forumumuza Hoş Geldiniz.. Forumumuzdan Daha İyi Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz... İyi Eğlenceler.
FORUM TR
Merhaba

Forumumuza Hoş Geldiniz.. Forumumuzdan Daha İyi Faydalanmak İçin Lütfen Üye Olunuz... İyi Eğlenceler.
FORUM TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM TR

SANAL ALEMİN YENİ MEKANI

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FALLEN ANGEL GÖREVİ (ABYSS BLESSENG)

YazarMesaj
İskoçyali

İskoçyali

Takımınız : FALLEN ANGEL GÖREVİ (ABYSS BLESSENG) 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Ruh Hali : FALLEN ANGEL GÖREVİ (ABYSS BLESSENG) Geveze10
Mesaj Gücü : 109
Rep Gücü : 26
Doğum tarihi : 20/01/93
İş/Hobiler : SaaneLa:d
Lakap : FırıLdaK
Madalyaların : 25 Mesaj Sayısı

FALLEN ANGEL GÖREVİ (ABYSS BLESSENG) Empty
MesajKonu: FALLEN ANGEL GÖREVİ (ABYSS BLESSENG)   FALLEN ANGEL GÖREVİ (ABYSS BLESSENG) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:58 pm

EVET ARKADAŞLAR DİĞER FORUMLARDA GÖRDÜĞÜM KADARIYLA FALLEN ANGEL GÖREVİ BÜYÜK BİR SIKINTI OYUNUN %70İ BU GÖREVİN NASIL YAPILDIĞINI BİLMİYOR. ARKADAŞLAR FALLEN ANGEL DELOSDA BULUNAN BİR YARATIKTIR GÖRÜNÜMÜ HARPİYİ ANDIRIR ARKADAŞLAR ABYS BLESSENG BULMAK İÇİN FALLEN ANGEL KESMENİZ GEREKİR FAKAT BU GÖREV ÇOK ZORDUR TAVSİYEM MORADONDAN PARA İLE ÇEKMENİZDİR. AMA İLLAKİ YAPACAM DİYOSANIZ DELOSA GİDİN FALLEN ANGEL KATINA ÇIKIN VE KESMEYE ŞİMDİDEN BAŞLAYIN FALLEN ANGEL ÇOK DAMAGE VURUR 2 VURUŞTA 60 LVL ADAMI YATIRIR BU YÜZDEN PRİEST BULUP GİTMENİZİ TAVSİYE EDERİM . AYRICA DROPU ÇOK ZORDUR ARADIĞINIZ GÖREV İTEMİ ÇOK ZOR ÇIKAR BEN KENDİM KOXP İLE YAPTIM 25 - 30 TANE KESTİM ANCA ÇIKTI Very Happy

İYİ FORUMLAR .. YARDIMCI OLABİLDİYSEM +R3P Very Happy
http://www.forumtr.huhohi.com

FALLEN ANGEL GÖREVİ (ABYSS BLESSENG)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eslant Scroll Görevi Cevapları ve Yerleri
» Level 62 Görevi : Master Skill Quest (her karakter)
» Level 54 Görevi : Thorn Magic (Mageler için)
» Level 57 Görevi : Impact Magic (Mageler için)
» KNİGHT ONLİNE LVL 50 GÖREVİ ANAHTAR YERLERİ (HUMAN VE KARUS)